Meie õpetajad

Sirle Papp

Õpetaja Sirle Papp on noor etniline ehk viipekeelne kurt, Eesti Kurtide Liidu juhatuse liige. Ta on läbinud Tartu Ülikooli juures eesti viipekeele õpetaja täienduskoolituse, ühtlasi on ta õppinud Tallinna Pedagoogilises Seminaris sotsiaaltööd (hetkel pooleli).

  

Maret Õun

Maret Õunal on pikaajalised kogemused, ta on Heleni kooli viipekeele õpetaja. Käesoleval ajal juhendab ta MTÜ THINK koolituskeskuse viipekeeleklubi Rimi Foods kaubandusketi kuuljatele töötajatele. 

 

Eda Põld

Eda Põld on pikaajaliste kogemustega viipekeeletõlk ning õpetaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli eripedagoogina ning läbinud Tartu Ülikooli juures eesti viipekeele õpetaja täienduskoolituse. Eda viib läbi meie viipekeelekursuseid Saaremaal.

 

Jaan-Raul Ojastu

Jaan-Raul Ojastu on noor ja hakkaja etniline kurt. Ta on läbinud Tartu Ülikooli juures eesti viipekeele õpetajate täiendusõppe programmi. Hetkel õpib Jaan-Raul Tartu Ülikoolis eripedagoogikat ning õpetab Tartus viipekeelt nii grupis kui ka individuaalselt.

 

Jari Pärgma

Jari on noor ambitsioonikas etniline kurt, kes on lõpetanud Tartu Ülikoolis eesti viipekeele tõlgi erialal (RAK) ning hetkel omandab magistrikraadi Tartu Ülikooli eesti ja soome-ugri keeleteaduskonnas. Jari on läbinud TÜ juures eesti viipekeele õpetaja täienduskoolituse. Jari on õpetanud viipekeelt Hiinas kurtide koolis ja ta kuulub TÜ üliõpilasesindusse.

Font Resize
Contrast