A- A A+

 

Prindi

MTÜ THINK Eesti on organisatsioon, kuhu kuuluvad erinevate erivajadustega inimesed üle Eesti. MTÜ THINK Eesti baasil loodud puuetega inimeste töö- ja koolituskeskus THINK tegeleb erivajadustega inimeste koolituse ja tööhõive edendamisega üle vabariigi. Meil on käsitööpood, koolituskeskus ja teenuste pakett. Oma tegevustulu annetame Tubli puudega inimese stipendiumifondi. Osaleme rahvusvahelistes koostööprojektides.

Puuetega inimeste valmistatud käsitööd pakume laatadel ja erinevatel väljamüükidel. Meil on ka käsitöötoodete portaal www.shop.think.ee. Peaaegu kogu tulu läheb tagasi tootjatele.

Osutame erinevaid teenuseid firmadele ja teistele mittetulundusühendustele. Meie teenusteks on andmesisestamine, raamatupidamine, kodulehtede valmistamine, kujundamine ja haldamine ning arvutite hooldamine.

Meie koolituskeskus pakub mitmesuguseid koolitusi. Hetkel on kõige populaarsemad viipekeele ja soome keele kursused. Meil on ka ajajuhtimise ja eesti kirjakeele kursus ning juhendame ettevõtteid, kuidas teenindada puudega klienti. Lähiajal on lisandumas ka inglise ja vene keele kursused.

Aitame igal aastal ühte tubli puudega inimest rahaliselt. Kogume annetusi, et maksta stipendiumi silmapaisvale puudega vabatahtlikule. Stipendiumiga toetame teda edaspidises töös, õpingutes ja loomingulises tegevuses.

Osaleme rahvusvahelistes koostööprojektides. Läbi nende projektide saame rikastada ka enda maailmapilti, arendada keeleoskust ja rakendada uusi ideid oma igapäevastes tegemistes.

Oleme kantud tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja. Oleme registreeritud ka majandustegevuse registris. Meie tegevus on vastavuses Eesti kodanikuühenduste eetikakoodeksi põhimõtetele. Soovime kõigest hingest anda oma panuse turvalise, tasakaalustatud ja hooliva ühiskonna kujundamisse.

Koopiakaitstud © 2007-2019 Mella